לחץ ליצירת קשר 03-7110400
קבל הצעה

SkiDealers

מלווי SkiDeal באתרי הסקי

יכולנו להסביר לכם שזה לא פשוט להיות SkiDealer, לספר לכם על המיונים הקפדניים,על ימי ההכשרה, ההרצאות וחודשי ההכנות הארוכים. אבל בינינו? הם פשוט מתים על זה!

בחרנו אותם בפינצטה, חבורה משובחת של חבר'ה אינטליגנטיים, שירותיים, אכפתיים ומקצועיים, שרעבים לשלג, מכורים לגלישה ומוכנים ללכת הכי רחוק כדי לוודא שחופשת הסקי שלכם תהיה בדיוק כמו שחלמתם!
החבר'ה הכי טובים עם השיגעונות הכי מוטרפים
צמוד צמוד – כבר כשתנחתו, המלווה יקבל אתכם בשדה"ת, ילווה אתכם למלון ויוודא שאתם מתמקמים בהצלחה.   מאסטרים בטיפים – כל אחד מהמלווים מגיע לאתר בתחילת העונה ונשאר לבלות שם עד סופה. הם מכירים כל מסלול באתר, כל בר, כל ספא וכל מסעדה, וישמחו לייעץ לכם בכל התלבטות.   דברו אליהם! ה- SkiDealers מקפידים להישאר קרובים כדי לתת לכם מענה– נתקעתם בלי גופיה תרמית? רוצים להרחיב את הסקי פס? להחליף ציוד? רק תגידו.   ים של הפתעות - ה- SkiDealers תמיד מלאים בהפתעות... טיולי מזחלות, סיור טעימות, מסיבות, הופעות, משחקי כדורגל ואינסוף פעילויות ופיתויים שתוכלו לבחור אם להצטרף אליהם או להישאר לבד בחושך...   שמרו על קשר – למלווה יש הרבה עדכונים, הצעות מידע וטיפים בשבילכם במהלך החופשה, הורידו את אפליקציית SkiDeal לנייד – שם תוכלו לקבל את כל ההודעות מהמלווה ולהישאר בעניינים.      

לקבלת הצעה משתלמת לחופשת סקי

השאירו פרטים ומומחה סקי יחזור אליכם